Şirketimiz 2008 yılında enerji verimliliği, enerji kullanım ve üretim danışmanlık hizmetleri, ve enerji santralleri kurulumu konularında hizmet vermek üzere Kayseri Erciyes Üniversitesi Teknopark bölgesinde kurulmuştur.

Takip eden yıllarda birçok projede danışmanlık rolü ile yer alarak 2009 yılında Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi olarak yetkilendirilmiş ve o tarihten bu yana hem endüstriyel işletmelerde hem de ticari binalarda enerji performansını artırıcı projeler geliştirerek, enerji verimliliği bilincinin oluşmasına katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

Kayseri’de ve Rusya’da kurulumuna alçak gerilim pano satışı ile enerji santralleri kurulumu sektörüne tanışmıştır. 2016 yılı itibariyle inşaası tamamlanmış ve devrede olan 8,000 kWp yenilenebilir enerji santrallerine ek olarak toplamda 42,000 kWp gücünde yeni güneş enerjisi santrali projeleri yürütmektedir. Proje, Ar-Ge, Ankara şubesi bulunan şirketimiz uzman kadrosu ile partnerlerine destek vermektedir.